J. (Jelle) Dijkmans najaar 2010 Geneeskunde
V. (Victor) Szymanski najaar 2010 Public Health
C. (Chris) Casper najaar 2011 Fiscal Economics
F. (Folkert) Schoon najaar 2013 Geneeskunde
T. (Thijn) Bukkems najaar 2013 International Business
B. (Bas) van Andel najaar 2014 Econometrics and Operations Research
N. (Nico) Smits najaar 2014 International Business
P. (Philip) Savidis najaar 2014 Fiscaal recht
D. (Daan) Cortenbach najaar 2015 European Studies
M. (Maarten) Jonkmans najaar 2015 Geneeskunde
D. (Daan) Moens najaar 2015 Geneeskunde
E. (Emil) van de Par najaar 2015 Geneeskunde
M. (Max) Stoop najaar 2015 International Business
M. (Max) Stultiens najaar 2015 Psychologie
W. (Wilke) Kronemeijer voorjaar 2016 International Business
R. (Rutger) Nijland najaar 2016 Biomedical Sciences
B. (Bram) Arts najaar 2016 Geneeskunde
M. (Merijn) van den Boogaard najaar 2016 Fysiotherapie
T. (Thomas) van Strien najaar 2017 Economics and Business Economics
T. (Thomas) Waltmans najaar 2017 Econometrics and Operations Research
M. (Merijn) Schyns najaar 2017 European studies and Languages
O. (Olav) Kleinherenbrink najaar 2017 Biomedical Sciences
J. (Joshua) van Overbeeke najaar 2018 Biomedical Sciences
L. (Lucas) Frenken najaar 2018 Fiscal Economics
L. (Lars) de Bruijn najaar 2018 International Business and Languages
K. (Koen) Sondeijker najaar 2018 European Studies and Languages
K. (Kees) van Kuilenburg najaar 2018 International Business
J. (Joep) van Dommelen najaar 2018 Biomedical Sciences

 

Oudleden

I (oprichters 1998)
Yoram Franzen
Bart Ploum
Bas Veerman
Sander Hendriks
Daan Lips
Dennis van de Water
Remco Langendoen
Danny Mullenders
II (voorjaar 1998)
Haydar Gundogmus
III (najaar 1998)
Alwin Snijders
IV (najaar 1999)
Wouter Schipperheijn
V (najaar 2000)
Jeroen Bossers
Dennis Lassouw
VI (voorjaar 2001)
Maarten Elsen
Robert van der Waerden
VII “De Falende 5″ (najaar 2001)
Sjoerd Admiraal
Camiel van Rijen
Frank Schermerhorn
Bram Huygen
Robert Stutvoet
VIII (voorjaar 2002)
Joost van Eijk
Geert van ‘t Hullenaar
IX “De Fnuikende 4″(najaar 2002)
Jochem Bouwmeester
Alexander Hof
Jan- Willem van der Pal
Jasper Witteveen
X (voorjaar 2003)
Gerrit-jan Groothuis
XI (voorjaar 2004)
Roy van Diemen
XII (najaar 2004)
Joep Haan
Thomas Van Halen
Daan Van der Meulen
XIII (voorjaar 2005)
Reyndert Coppelmans
XIV (najaar 2005)
Joost Jereskes
Christian Schildbach
XV (najaar 2006)
Ralf Van Otterdijk
Bob Verlinden
Petran Kateman
XVI (voorjaar 2007)
Guido Sondag
Marc Wagemans
XVII (najaar 2007)
Tom Kissels
Ruud Vreuls
XVIII (voorjaar 2008)
Robert Hopman
XIX (najaar 2008)
Rein Bressers
Thomas Giesbertz
Nikki van Kessel
Jilles vd Vondervoort
XX (voorjaar 2010)
Jonas Houweling
XXI (najaar 2010)
Victor Szymanski
XXII (voorjaar 2011)
Wubbe Bos
Keye Wester
XXIII (najaar 2011)
Pieter Josephs
Bart Maassen
Sander Kant
Victor Welten
XXIV (najaar 2012)
Dimi Boerhave
Wessel Scheepers
XXV (voorjaar 2013)
Berend-Jan Lange
XXVI (najaar 2013)
Jeroen Bessems
Rik Tomassen
Vincent Schmitz
XXVII (najaar 2014)
Adriaan de Jongste